Çamaşır Yıkama Tozu Organik Klar 1,1kg Daha Büyük Görüntüle

Çamaşır Yıkama Tozu Organik Klar 1,1kg

Yeni

Tüm çamaşırlarınızı, istediğiniz sıcaklıklarda güvenle yıkayabilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen detaylar kısmını inceleyiniz.

Detaylar

3 adet

EFT veya Banka havalesi ile (%3 indirimli) 31,53 TL

32,50 TL

Detaylar

Çevreye karşı çok duyarlı : ECO sertifikalı, organik bitkilerden elde edilen deterjan hammaddeleri, koku maddeleri, enzimler, görsel ağartıcılar içermez. 
Klar Waschnuss ekonomik ve ekolojiktir.

Etkili kullanım:
Ön yıkamasız yıkayınız. 

Renkli & Beyaz çamaşırlar & yüksek sıcaklıkta yıkamalar için, doğal pirinç nişastası çamaşırlarınıza hoş bir dokunuş hissi verir.

Yıkama verimi: KLAR Organik Yıkama Tozu, 4,5 kg. kapasiteye sahip standart devirli çamaşır makinelerindeki kuru çamaşır yıkama miktarı için yeterlidir.

Beyaz çamaşırlarda ORGANİK ÇAMAŞIR SUYU TOZU kullanabilirsiniz. 1 kaşık (25 ml.)

İçindekiler: Saponins, Potassium cocate, Sodium carbonate peroxide, Sodium C12-18 Alkyl Sulfate, Lauryl Polyglucose, Sodium Polyaspartat, Sodium Carbonate, Citric Asid, Sodium Palmate ve Sodium Cocoate, Sodium Bicarbonate, Rice Starch, Dinatriumdisilikat, TAED, Zeolite, Sodium Silicate

Güvenlik uyarısı: Gözlere ve mukozaya temas ettirmeyiniz. Çocuklardan uzak tutunuz. Kullanım sonrasında ellerinizi yıkayınız.

SABUN AĞACI
SAPİNDUS (Sabun Ağacı), Asya, Amerika ve Pasifik adalarının tropikal bölgelerinde yetişen; dallarının ucunda salkım veya koçan halinde toplanmış yeşilimsi beyaz çiçekler açan, parçalı yapraklı bir ağaç cinsidir. Bu bitkilerin dokularında su ile ovulduğunda köpüren saponin bulunduğu için bunlara sabun ağacı denir.

Waschnuss: sabun ağacının derimsi bir kılıfla kaplı etli meyveleri yaklaşık yüzde 35-38 oranında saponin içerdiğinden suyla birleştiğinde bir sabun gibi köpürür. Bu meyve yüzyıllardır temizlik işlerinde kullanılır.

Waschnuss

Büyük ölçüde Hindistan ve Nepal kökenli olan Waschnuss ağacı 15 metreye kadar uzayabiliyor. Meyvesine "Sapindus Mukarossi" veya sadece "Waschnuss" deniliyor. Altın sarısı, fındık şekilli yemişler Eylül ve Ekim aylarındaki hasattan sonra kurutuluyor.. Böylece renkleri kahverengiye dönüyor. Ardından fındıklar kırılıyor,çekirdekleri alınıyor ve kabukları öğütülüyor. Asya' da Washnuss kabukları yoğun temizleyici güçleri nedeniyle yüzyıllardır doğal bir yıkama maddesi ve deterjan olarak kullanılıyor. Waschnuss ağaçlarının yaygınlaştırılması, olumlu yöndeki ekolojik katkılarından dolayısıyla Hindistan hükümetince destekleniyor.

Yorumlar

Şu an müşteri yorumu bulunmamakta.

Bir Yorum Yaz

Çamaşır Yıkama Tozu Organik Klar 1,1kg

Çamaşır Yıkama Tozu Organik Klar 1,1kg

Tüm çamaşırlarınızı, istediğiniz sıcaklıklarda güvenle yıkayabilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen detaylar kısmını inceleyiniz.

Bir Yorum Yaz

30 BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER

Taksitler

wrd
Taksit Aylik Toplam
1 33.22 33.22 TL
2 16.81 33.62 TL
3 11.34 34.02 TL
4 8.61 34.42 TL