Olivmare Dışarıdan görünüm

Merhaba,

Biz İzmir’li iki kızkardeş olarak Haziran 2012 ayında sadece organik zeytin ve zeytinyağının bulunacağı olivmare (zeytin denizi) adı altında küçük butik bir dükkan açma isteği ile yola çıkmıştık.

 

Ancak dükkanımıza gelecek arkadaşlarımızın diğer ihtiyaçlarını karşılama görevimizin de olduğunu fark edince adımızı “olivmare organik market “ olarak revize ettik ve marketimize gelen arkadaşlarımızın (biz marketimize gelen her kişiyi arkadaşımız olarak görüyoruz) organik ürün ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çalışmaya başladık.

 

Olivmare İçeriden görünüm

Her bir bireyin ailesi, yakınları, kendisi ve ülkemiz için ne kadar değerli olduğunu söylemeye gerek olmasa da şu da bir gerçek ki sağlığımızı korumak için biz pek gayret göstermiyoruz. Buna karşılık insanlık ve medeniyet !  bizlerin sağlığını bozmak için ne yazık ki aşırı bir gayret içinde ve bu konuda da müthiş başarılılar. Bizlere düşen görev kendimizi, çevremizi ve dünyayı korumak. Bunun yollarından biri de organik tarım ve organik beslenme. Konu ile detaylı bilgilere sitemizdeki diğer bölümlerden ulaşabilirsiniz.

 

Olivmare İçeriden görünüm

Geçen kısa süre içinde marketimize gelen arkadaşlarımızın çeşitli sağlık sorunlarına organik ürünlerle yardımcı olabileceğimizi gördük, bu maksatla özellikle Çölyak hastaları için glütensiz ürünleri  bulundurmaya gayret ediyoruz. Onların isteklerini hemen yerine getirmeye çalışıyor  ve bundan da çok mutluluk duyuyoruz.

 

Marketimizde arkadaşlarımızı ağırlayacağımız, onlara sadece organik çay, kahve, meyve suyu ve kendi yaptığımız ürünleri sunduğumuz küçük bir cafe ortamı da yaratmayı arzuladık. Amacımız  samimi bir ortamda sahip olduğumuz organik ürünler hakkındaki bilgilerimizi aktarmak ve onların taleplerini almak.

 

Olivmare İçeriden görünüm Olivmare İçeriden görünüm

Sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız, ancak marketimize gelme imkanı bulamayıp bu sitemizden alışveriş yapan arkadaşlarımızın isimlerini görmek de bizleri yüzlerini görmüş kadar sevindirecektir.

 

Tüm arkadaşlarımıza sevdikleri ile birlikte sağlıklı uzun bir yaşam diliyoruz.

 

Fatma GÜNER, Funda GÖKER

 

Olivmare İçeriden görünüm Olivmare İçeriden görünüm